Натпревар на денот: Turan-T vs AZAL

среда,4/10 2017 е празник во Азербејџан.Turan-T и AZAL во борба за трите бода.

Што се однесува до денешниот натпревар во I Divizion помеѓу Turan-T и AZAL, букмејкерите сметаат дека Turan-T е фаворит само поради тоа што ќе има поддршка од домашните навивачи. Вам ве советуваме својот облог да го ставите на највисоката понуда од светските букмејкери. Проследете го нашиот избор:
Coral – 2.00
William Hill – 4.33
Unibet – 3.75

Азискиот хендикеп во најпопуларните обложувалници за натпреварот помеѓу Turan-T и AZAL нуди 0.00:0.50. Тоа во превод значи дека доколку вашиот облог го ставите на AZAL и истиот победи вие сте добитни, но добивате и на нерешен резултат.

Најдобрите коефициенти може да ви ги понудиме од:
10BET: 1.93 за Turan-T
10BET: 1.80 за AZAL

Коефициенти за натпреварот помеѓу Turan-T и AZAL тука!

Не заборавајте да ја посетете kladenje.mk