Спореди ги коефициентите за Свонси Сити vs Саутемптон

Денес вторник во 18:45 дерби натпреварот во Премиер лига помеѓу Свонси Сити и Саутемптон

Дерби натпреварот во Премиер лига помеѓу Свонси Сити и Саутемптон кој што ќе се одигра вторник на 8/5 2018 во 18:45 букмејкерите укажуваат дека силата на Саутемптон е поголема во однос на Свонси Сити. Доколку вашиот влог биде ставен во корист на Свонси Сити, најголемиот коефициент е 3.20 на bwin. Доколку сакате својот влог да го ставите на реми тогаш тоа направето го на Unibet, Betsson Sportsbook, Nordicbet, bwin и William Hill, бидејќи коефициентот е најголем и има вредност од [%ODDS_HCP1X2_X%]. Да издвои победа гостинот, најголем коефициент нуди 1xbet во вредност од 2.59.

Колку голови ќе се постигнат на дуелот помеѓу Свонси Сити и Саутемптон? Коефициентите од букмејкерите укажуваат дека шансите за 3 или повеќе голови се 40.9%, додека веројатноста за помалку од 3 голови е 59.1%. Доколку сметате дека овој натпревар ќе има 3 или повеќе голови, изиграјте го на 1xbet со коефициент од 2.46. Ако вашето мислење е 0-2 гола вложете во Interwetten за да имате коефициент од 1.70.

Во изедначен натпревар, не е ни чудо што најпопуларниот азиски хендикеп нуди нулта хендикеп.
За Свонси Сити да победи со хендикеп 0.00 : 0.00, Marathonbet и 1xbet нуди коефициент 2.20.
За Саутемптон да победи со хендикеп 0.00 : 0.00, Dafabet нуди коефициенти 1.81.

Доколку натпреварот заврши со нерешен резултат, влогот ви се враќа назад.

Погледнете ги сите коефициенти за дуелот помеѓу Свонси Сити и Саутемптон.

Рецензии, алатки за обложување, типови и анализа специјално за вас на kladenje.mk