No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Свонси Сити vs Саутемптон

Денес вторник во 18:45 дерби натпреварот во Премиер лига помеѓу Свонси Сити и Саутемптон Дерби натпреварот во Премиер лига помеѓу Свонси Сити и Саутемптон кој што ќе се одигра вторник на 8/5 2018 во 18:45 […]

No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Евертон ФК vs Свонси Сити

Во рамките на Премиер лига,понеделник во 20:00 часот ќе играат Евертон ФК и Свонси Сити Според букмејкерите, во овој натпревар Евертон ФК влегува како целосен фаворит за да освои 3 бода. Што се однесува на […]