Спореди ги коефициентите за Лестер Сити vs Арсенал

среда,9/5 2018 е празник во Англија.Лестер Сити и Арсенал во борба за трите бода.

Што се однесува до натпреварот помеѓу Лестер Сити и Арсенал ние специјално за вас ги издвоивме највисоките коефициенти за крајниот резултат. Погледнете ги во прилог:
Marathonbet – 4.45
Betway – 4.20
Betfair SB, Interwetten и Rivalo.com – 1.85

На овој натпревар очекуваме најмалку 3 голови. Доколку се согласувате со нас, нашата препорака е вашиот влог да го ставете на 1xbet и до добиете коефициент 1.58. Доколку вашето мислење е дека не очекува тврд натпревар со помалку од 3 голови, изиграјте на 1xbet со коефициент вреден 2.66.

Погледнете ги сите коефициенти за дуелот помеѓу Лестер Сити и Арсенал.

Не заборавајте да ја посетите kladenje.mk