Спореди ги коефициентите за Вест Хем Јунајтед vs Манчестер Јунајтед

Денес четврток во 18:45 дерби натпреварот во Премиер лига помеѓу Вест Хем Јунајтед и Манчестер Јунајтед

И покрај тоа што Манчестер Јунајтед игра далеку од дома, тие сеуште се фаворити за да го победат овој натпревар.
Interwetten ја има најдобрата понуда со коефициент од 1.85 за победа на Манчестер Јунајтед, додека Betfair SB и Betway нуди најголем коефициент за победа на Вест Хем Јунајтед. Ако натпреварот заврши нерешено, вие ке добиете најмногу ако уплатите на Betway и Fonbet, бидејќи коефициентот таму има најголема вредност односно 4.00.

За натпреварот помеѓу Вест Хем Јунајтед и Манчестер Јунајтед кој ќе се одигра четврток на 10/5 2018 во 18:45, ние ви ги одделивме највисоките коефициенти за 0-2 гола и 3+.
Dafabet – 2.16
Betfair SB – 1.85

Комплетна понуда на коефициенти за Вест Хем Јунајтед и Манчестер Јунајтед.

Не заборавајте да ја посетите kladenje.mk