Натпревар на денот: Јувентус ФК vs Џенова ЦФЦ

понеделник,22/1 2018 е празник во Италија.Јувентус ФК и Џенова ЦФЦ во борба за трите бода.

На овој натпревар помеѓу Јувентус ФК и Џенова ЦФЦ домашните имаат огормна предност според букмејкерите. За конечен исход, ние ви ги издвоивме највисоките понуди за овој натпревар. Погледнете ги.
1xbet, Coral и Betfair SB – 1.25
Unibet – 6.75
Marathonbet – 19.00

Во рамките на Серија А очекуваме на дуелот помеѓу Јувентус ФК и Џенова ЦФЦ да бидат постигнати неколку голови.
1xbet ни нуди 1.89 за 3 или повќе голови, додека Interwetten нуди 2.10 за 0-2 гола.

Комплетна понуда на коефициенти за Јувентус ФК и Џенова ЦФЦ.

Рецензии, алатки за обложување, типови и анализа специјално за вас на kladenje.mk