Натпревар на денот: Гингамп vs Олимпик Марсеј

Во рамките на Лига 1,петок во 18:45 часот ќе играат Гингамп и Олимпик Марсеј

Кога станува збор за натпреварот меѓу Гингамп и Олимпик Марсеј, букмејкерите акцентот за фаворит го ставаат на гостите. Ние ќе ви ги претставиме најголемите коефициенти за конечниот исход на овој натпревар. За победа на Гингамп,5.05 нуди коефициент од 5.05. Најголемата понуда за реми е од 1xbet со вредност на коефициентот 1.75. Фаворитот да победи, највисоката понуда е 1.75 и може да ја најдете на Interwetten.

За дуелот помеѓу Гингамп и Олимпик Марсеј ние специјално за вас ги одделивме најголемите коефициенти од букмејкерите во поглед на головите.

1xbet – 2.62 – 0-2 гола
Interwetten – 1.60 – 3+ голови

Коефициенти за натпреварот помеѓу Гингамп и Олимпик Марсеј тука!

Не заборавајте да ја посетите kladenje.mk