Спореди ги коефициентите за АЕК Атина vs Баерн Минхен

Денес вторник во 16:55 дерби натпреварот во УЕФА Лига на Шампиони помеѓу АЕК Атина и Баерн Минхен

Букмејкерите „велат“ дека шансите за победа на Баерн Минхен се 79.3% за да си заминат дома со три бода. Најмалку во тоа верува Interwetten и нуди најголем коефициент од 1.27. Што се однесува до нерешениот резултат, најдобрата понуда ја има Bet 365 со коефициент вреден 7.00. Најголемиот коефициент за домаќинот ќе го издвоиме од Marathonbet вреден 16.00.

На овој натпревар очекуваме најмалку 3 голови. Доколку се согласувате со нас, нашата препорака е вашиот влог да го ставете на PinnacleSports и до добиете коефициент 1.63. Доколку вашето мислење е дека не очекува тврд натпревар со помалку од 3 голови, изиграјте на Betfair SB и skybet со коефициент вреден 2.50.

Комплетна понуда на коефициенти за АЕК Атина и Баерн Минхен.

Рецензии, алатки за обложување, типови и анализа специјално за вас на kladenje.mk