Натпревар на денот: Клуб Бриж vs Монако

среда,24/10 2018 е празник во Меѓународен.Клуб Бриж и Монако во борба за трите бода.

Што се однесува до денешниот натпревар во УЕФА Лига на Шампиони помеѓу Клуб Бриж и Монако, букмејкерите сметаат дека Клуб Бриж е фаворит само поради тоа што ќе има поддршка од домашните навивачи. Вам ве советуваме својот облог да го ставите на највисоката понуда од светските букмејкери. Проследете го нашиот избор:
Interwetten – 2.15
Betfred, Unibet, Cash Point, Betsson Sportsbook, Nordicbet, Betfair SB и Bet 365 – 3.75
Betfred – 3.75

На натпреварот помеѓу Клуб Бриж и Монако се очекуваат многу голови. Доколку вашето мислење е спортивно на ова и вашето мислење е дека ке има 0,1 или 2 голови најмногу ќе заработите ако вложите на 1xbet бидејќи коефициентот само таму има вредност 2.17. За 3 или повеќе гола најдобрата понуда ја имаме од
Rivalo.com и Betfair SB со коефициент од 1.80 .

Азискиот хендикеп во најпопуларните обложувалници за натпреварот помеѓу Клуб Бриж и Монако нуди 0.00:0.50. Тоа во превод значи дека доколку вашиот облог го ставите на Монако и истиот победи вие сте добитни, но добивате и на нерешен резултат.

Најдобрите коефициенти може да ви ги понудиме од:
Interwetten: 2.15 за Клуб Бриж
Dafabet: 1.88 за Монако

Коефициенти за натпреварот помеѓу Клуб Бриж и Монако тука!

Рецензии, алатки за обложување, типови и анализа специјално за вас на kladenje.mk