Натпревар на денот: Германија vs Франција

Во рамките на Меѓународни пријателски натпревари,вторник во 19:45 часот ќе играат Германија и Франција

Што се однесува до денешниот натпревар во Меѓународни пријателски натпревари помеѓу Германија и Франција, букмејкерите сметаат дека Германија е фаворит само поради тоа што ќе има поддршка од домашните навивачи. Вам ве советуваме својот облог да го ставите на највисоката понуда од светските букмејкери. Проследете го нашиот избор:
1xbet – 2.26
Marathonbet – 3.50
skybet – 3.60

Колку голови ќе се постигнат на дуелот помеѓу Германија и Франција? Коефициентите од букмејкерите укажуваат дека шансите за 3 или повеќе голови се 46.4%, додека веројатноста за помалку од 3 голови е 53.6%. Доколку сметате дека овој натпревар ќе има 3 или повеќе голови, изиграјте го на Dafabet со коефициент од 2.12. Ако вашето мислење е 0-2 гола вложете во 1xbet за да имате коефициент од 1.84.

Азискиот хендикеп за овој натпревар „излегува“ со понуда 0.00:0.25, практично тоа значи дека доколку се обложите на Франција и тој победи, вие ќе си ја добиете добивката во целост, но доколку имаме нерешен резултат половина од влогот ќе ви биде на вашата сметка. Најдобрата понуда за овој натпревар со овој тип на игра ја имаат:
Dafabet: 1.97
PinnacleSports: 1.99

Погледнете ги сите коефициенти за дуелот помеѓу Германија и Франција.

Рецензии, алатки за обложување, типови и анализа специјално за вас на kladenje.mk