Спореди ги коефициентите за Америка (МГ) vs Сеара

недела,9/9 2018 е празник во Бразил.Америка (МГ) и Сеара во борба за трите бода.

Во Серија А не чека интересен натпревар. Дуелот помеѓу Америка (МГ) и Сеаракој што ќе се игра недела на 9/9 2018 во 19:00 букмејкерите „типуваат“ на домаќинот. Да го одбереме најдобриот коефициент од нивната понуда и да заработиме. За победа на домаќинот PinnacleSports и Dafabet дава коефициент 1.99, за гостинот да си замине како победник најголемиот коефициент ни го нуди Marathonbet во вредност од 4.60. За реми, понудата ја издвојуваме од Bet 365 со вредност од 3.50.

За натпреварот помеѓу Америка (МГ) и Сеара кој ќе се одигра недела на 9/9 2018 во 19:00, ние ви ги одделивме највисоките коефициенти за 0-2 гола и 3+.
1xbet – 1.49
1xbet – 2.82

Азискиот хендикеп во најпопуларните обложувалници за натпреварот помеѓу Америка (МГ) и Сеара нуди 0.00:0.50. Тоа во превод значи дека доколку вашиот облог го ставите на Сеара и истиот победи вие сте добитни, но добивате и на нерешен резултат.

Најдобрите коефициенти може да ви ги понудиме од:
Dafabet: 2.00 за Америка (МГ)
Dafabet: 1.92 за Сеара

Комплетна понуда на коефициенти за Америка (МГ) и Сеара.

Рецензии, алатки за обложување, типови и анализа специјално за вас на kladenje.mk