Натпревар на денот: Бока Јуниорс vs Патронато

Денес сабота во 20:10 дерби натпреварот во Примера Дивизија помеѓу Бока Јуниорс и Патронато

На овој натпревар помеѓу Бока Јуниорс и Патронато домашните имаат огормна предност според букмејкерите. За конечен исход, ние ви ги издвоивме највисоките понуди за овој натпревар. Погледнете ги.
Interwetten – 1.37
Marathonbet и 1xbet – 4.90
PinnacleSports – 10.40

Во рамките на Примера Дивизија очекуваме на дуелот помеѓу Бока Јуниорс и Патронато да бидат постигнати неколку голови.
Marathonbet, 1xbet и Dafabet ни нуди 1.87 за 3 или повќе голови, додека Marathonbet, 1xbet, Dafabet и PinnacleSports нуди 2.03 за 0-2 гола.

За овој натпревар помеѓу Бока Јуниорс и Патронато азискиот хендикеп нуди предност од два гола за Патронато. Доколку сметате дека Бока Јуниорс има шанси да победи со најмалку два гола разлика изиграјте на 1xbet и PinnacleSports со коефициент [%ODDS_HCP1X2_1%]. Доколку вашиот „тип“ е на гостинот и мислите дека два гола разлика за домаќинот е „невозможна мисија“ изиграјте на 1xbet и Dafabet со вредност на коефициентот [%ODDS_HCP1X2_2%].

Коефициенти за натпреварот помеѓу Бока Јуниорс и Патронато тука!

Најдобриот македонски портал за обложувачи! Посетете го kladenje.mk!