Спореди ги коефициентите за Сан Лоренцо де Алмагро vs Атлетико Тукуман

недела,18/11 2018 е празник во Аргентина.Сан Лоренцо де Алмагро и Атлетико Тукуман во борба за трите бода.

Што се однесува до коефициентите од букмејкерите, тие за натпреварот помеѓу Сан Лоренцо де Алмагро и Атлетико Тукуман акцентот за фаворит го ставаат на Сан Лоренцо де Алмагро. Во понудата кои тие ни ја претставуваат најголемиот коефициент во вредност од 2.57 ни го нуди PinnacleSports. Доколку сакате да „заработите“ на реми тогаш изиграјте во PinnacleSports со коефициент од 3.13. За сите кои веруваат во победа на Атлетико Тукуман ви го нудиме најголемиот коефициент во вредност од 3.13 кој може да го најдете во 1xbet.

Колку голови ќе се постигнат на дуелот помеѓу Сан Лоренцо де Алмагро и Атлетико Тукуман? Коефициентите од букмејкерите укажуваат дека шансите за 3 или повеќе голови се 40.1%, додека веројатноста за помалку од 3 голови е 59.9%. Доколку сметате дека овој натпревар ќе има 3 или повеќе голови, изиграјте го на 1xbet со коефициент од 2.43. Ако вашето мислење е 0-2 гола вложете во 1xbet за да имате коефициент од 1.63.

Непредвидливиот натпревар во Примера Дивизија помеѓу Сан Лоренцо де Алмагро и Атлетико Тукуман му даде „право“ на азискиот хендикеп да постави нулта хендикеп.
За Сан Лоренцо де Алмагро да издвои победа со хендикеп 0.00 : 0.00,Dafabet нуди коефициент вреден 1.79.
За Атлетико Тукуман да си замине како победник 1xbet наградува со влог помножен по 2.19.

Нерешениот резултат ќе ви го врати влогот на вашата сметка.

Комплетна понуда на коефициенти за Сан Лоренцо де Алмагро и Атлетико Тукуман.

Рецензии, алатки за обложување, типови и анализа специјално за вас на kladenje.mk