Спореди ги коефициентите за Флуминенсе vs Сеара

Во рамките на Серија А,понеделник во 22:00 часот ќе играат Флуминенсе и Сеара

Што се однесува до денешниот натпревар во Серија А помеѓу Флуминенсе и Сеара, букмејкерите сметаат дека Флуминенсе е фаворит само поради тоа што ќе има поддршка од домашните навивачи. Вам ве советуваме својот облог да го ставите на највисоката понуда од светските букмејкери. Проследете го нашиот избор:
1xbet и Dafabet – 2.03
PinnacleSports – 3.31
Bet 365 – 4.75

За натпреварот помеѓу Флуминенсе и Сеара кој ќе се одигра понеделник на 19/11 2018 во 22:00, ние ви ги одделивме највисоките коефициенти за 0-2 гола и 3+.
1xbet – 1.53
1xbet – 2.67

Азискиот хендикеп во најпопуларните обложувалници за натпреварот помеѓу Флуминенсе и Сеара нуди 0.00:0.50. Тоа во превод значи дека доколку вашиот облог го ставите на Сеара и истиот победи вие сте добитни, но добивате и на нерешен резултат.

Најдобрите коефициенти може да ви ги понудиме од:
Dafabet: 2.04 за Флуминенсе
PinnacleSports: 1.89 за Сеара

Погледнете ги сите коефициенти за дуелот помеѓу Флуминенсе и Сеара.

Најдобриот македонски портал за обложувачи! Посетете го kladenje.mk!