Натпревар на денот: Партизан vs Rad Beograd

Во рамките на Serbia Cup,среда во 17:30 часот ќе играат Партизан и Rad Beograd

Во рамките на Serbia Cup,среда на 15/11 2017 во 17:30 се сретнуваат тимовите на Партизан и Rad Beograd.
Букмејкерите изразито го фаворизираат тимот на Партизан. Ние за вас ја издвоивме највисоката понуда од светските букмејкери, односно за победа на Партизан изиграјте на Coral со коефициент 1.20 , за нерешен резултат вашиот влог ставете го на [%ODDS_1X2_Х%], а доколку очекувате изненадување и победа на Rad Beograd највисоката понуда ја има Coral вредна 15.00.

За дуелот помеѓу Партизан и Rad Beograd ние специјално за вас ги одделивме најголемите коефициенти од букмејкерите во поглед на головите.

William Hill – 3.00 – 0-2 гола
Cash Point – 1.51 – 3+ голови

Коефициенти за натпреварот помеѓу Партизан и Rad Beograd тука!

Најдобриот македонски портал за обложувачи! Посетете го kladenje.mk!