Спореди ги коефициентите за Renova vs Вардар

четврток,16/11 2017 е празник во Македонија.Renova и Вардар во борба за трите бода.

Кога станува збор за натпреварот меѓу Renova и Вардар, букмејкерите акцентот за фаворит го ставаат на гостите. Ние ќе ви ги претставиме најголемите коефициенти за конечниот исход на овој натпревар. За победа на Renova,4.65 нуди коефициент од 4.65. Најголемата понуда за реми е од Marathonbet со вредност на коефициентот 1.78. Фаворитот да победи, највисоката понуда е 1.78 и може да ја најдете на bwin.

Колку голови ќе се постигнат на дуелот помеѓу Renova и Вардар? Коефициентите од букмејкерите укажуваат дека шансите за 3 или повеќе голови се 45.9%, додека веројатноста за помалку од 3 голови е 54.1%. Доколку сметате дека овој натпревар ќе има 3 или повеќе голови, изиграјте го на 1xbet со коефициент од 2.16. Ако вашето мислење е 0-2 гола вложете во Paddy Power за да имате коефициент од 1.83.

Погледнете ги сите коефициенти за дуелот помеѓу Renova и Вардар.

Рецензии, алатки за обложување, типови и анализа специјално за вас на kladenje.mk