Натпревар на денот: Вила Сан Карлос vs Екскурсионистас

сабота,22/6 2019 е празник во Аргентина.Вила Сан Карлос и Екскурсионистас во борба за трите бода.

Што се однесува до денешниот натпревар во Примера Ц помеѓу Вила Сан Карлос и Екскурсионистас, букмејкерите сметаат дека Вила Сан Карлос е фаворит само поради тоа што ќе има поддршка од домашните навивачи. Вам ве советуваме својот облог да го ставите на највисоката понуда од светските букмејкери. Проследете го нашиот избор:
William Hill – 2.30
Marathonbet – 2.99
Betfair SB – 3.40

За натпреварот помеѓу Вила Сан Карлос и Екскурсионистас кој ќе се одигра сабота на 22/6 2019 во 17:30, ние ви ги одделивме највисоките коефициенти за 0-2 гола и 3+.
Interwetten – 1.45
Betfair SB, Sportingbet, bwin и Tipico – 2.70

Азискиот хендикеп за овој натпревар „излегува“ со понуда 0.00:0.25, практично тоа значи дека доколку се обложите на Екскурсионистас и тој победи, вие ќе си ја добиете добивката во целост, но доколку имаме нерешен резултат половина од влогот ќе ви биде на вашата сметка. Најдобрата понуда за овој натпревар со овој тип на игра ја имаат:
William Hill: 2.01
12bet.com и NetBet: 1.80

Коефициенти за натпреварот помеѓу Вила Сан Карлос и Екскурсионистас тука!

Рецензии, алатки за обложување, типови и анализа специјално за вас на kladenje.mk