Натпревар на денот: ФК Баерн Минхен vs ПСЖ

вторник,5/12 2017 е празник во Меѓународен.ФК Баерн Минхен и ПСЖ во борба за трите бода.

Што се однесува до коефициентите од букмејкерите, тие за натпреварот помеѓу ФК Баерн Минхен и ПСЖ акцентот за фаворит го ставаат на ФК Баерн Минхен. Во понудата кои тие ни ја претставуваат најголемиот коефициент во вредност од 2.46 ни го нуди 1xbet. Доколку сакате да „заработите“ на реми тогаш изиграјте во PinnacleSports со коефициент од 3.83. За сите кои веруваат во победа на ПСЖ ви го нудиме најголемиот коефициент во вредност од 2.92 кој може да го најдете во PinnacleSports.

На овој натпревар очекуваме најмалку 3 голови. Доколку се согласувате со нас, нашата препорака е вашиот влог да го ставете на Betfair SB и до добиете коефициент 1.55. Доколку вашето мислење е дека не очекува тврд натпревар со помалку од 3 голови, изиграјте на 1xbet со коефициент вреден 2.68.

Азискиот хендикеп за овој натпревар „излегува“ со понуда 0.00:0.25, практично тоа значи дека доколку се обложите на ПСЖ и тој победи, вие ќе си ја добиете добивката во целост, но доколку имаме нерешен резултат половина од влогот ќе ви биде на вашата сметка. Најдобрата понуда за овој натпревар со овој тип на игра ја имаат:
1xbet: 2.12
PinnacleSports: 1.86

Погледнете ги сите коефициенти за дуелот помеѓу ФК Баерн Минхен и ПСЖ.

Рецензии, алатки за обложување, типови и анализа специјално за вас на kladenje.mk