Натпревар на денот: Окли Каннонс ФК vs Грин Гули СК

Во рамките на Викторија Премиер Лига,петок во 10:30 часот ќе играат Окли Каннонс ФК и Грин Гули СК

Дерби натпреварот во Викторија Премиер Лига помеѓу Окли Каннонс ФК и Грин Гули СК кој што ќе се одигра петок на 29/6 2018 во 10:30 букмејкерите укажуваат дека силата на Грин Гули СК е поголема во однос на Окли Каннонс ФК. Доколку вашиот влог биде ставен во корист на Окли Каннонс ФК, најголемиот коефициент е 2.83 на Marathonbet. Доколку сакате својот влог да го ставите на реми тогаш тоа направето го на PinnacleSports, бидејќи коефициентот е најголем и има вредност од [%ODDS_HCP1X2_X%]. Да издвои победа гостинот, најголем коефициент нуди Fonbet во вредност од 2.55.

За дуелот помеѓу Окли Каннонс ФК и Грин Гули СК ние специјално за вас ги одделивме најголемите коефициенти од букмејкерите во поглед на головите.

1xbet, Sportingbet и bwin – 2.90 – 0-2 гола
William Hill – 1.44 – 3+ голови

Непредвидливиот натпревар во Викторија Премиер Лига помеѓу Окли Каннонс ФК и Грин Гули СК му даде „право“ на азискиот хендикеп да постави нулта хендикеп.
За Окли Каннонс ФК да издвои победа со хендикеп 0.00 : 0.00,Dafabet нуди коефициент вреден 2.16.
За Грин Гули СК да си замине како победник Fonbet наградува со влог помножен по 1.90.

Нерешениот резултат ќе ви го врати влогот на вашата сметка.

Погледнете ги сите коефициенти за дуелот помеѓу Окли Каннонс ФК и Грин Гули СК.

Не заборавајте да ја посетите kladenje.mk