Натпревар на денот: Неман vs Минск

сабота,30/6 2018 е празник во Белорусија.Неман и Минск во борба за трите бода.

Според букмејкерите, во овој натпревар Неман влегува како целосен фаворит за да освои 3 бода. Што се однесува на коефициентите најголемата понуда ја има William Hill и Dafabet со вредност од 1.62, додека за победа на гостинот понудата им прпаѓа на Marathonbet со вредност од 7.50. За нерешено, ги препорачуваме 1xbet затоа што само таму е коефициентот 4.00.

За натпреварот помеѓу Неман и Минск кој ќе се одигра сабота на 30/6 2018 во 17:45, ние ви ги одделивме највисоките коефициенти за 0-2 гола и 3+.
1xbet – 1.63
1xbet, Rivalo.com и Fonbet – 2.30

Азискиот хендикеп за овој дуел има понуда 0.00:1.00. Во превод тоа значи дека Минск има предност од еден гол. Ако дуелот заврши со еден гол разлика за Неман, а вие сте го ставиле својот влог на гостинот, во тој случај влогот ќе ви биде вратен.
Доколку се обложите на победа.
Ако натпреварот заврши со победа од точно 1 гол за Неман, тогаш влоговите за облози на победа на било кој тим ќе бидат вратени.

Најдобрите коефициенти за овој натпревар ги има:
Dafabet: 2.20 за Неман
Marathonbet и 1xbet: 1.88 за Минск

Погледнете ги сите коефициенти за дуелот помеѓу Неман и Минск.

Не заборавајте да ја посетите kladenje.mk