Спореди ги коефициентите за Манчестер Јунајтед vs Ливерпул

Во рамките на Премиер лига,сабота во 12:30 часот ќе играат Манчестер Јунајтед и Ливерпул

Денес ни претстои еден тежок натпревар помеѓу Манчестер Јунајтед и Ливерпул. Според букмејкерите мал фаворит е Ливерпул. Ние од нивната понуда ги издвоиме најголемите коефициенти. За победа на домаќинот PinnacleSports ни нуди коефициент 3.14. Најголемиот коефициент во вредност од 3.30 го издвојуваме од 3.30, а влогот за Ливерпул ќе го ставиме во Interwetten кој ни нуди коефициент 2.70.

За натпреварот помеѓу Манчестер Јунајтед и Ливерпул кој ќе се одигра сабота на 10/3 2018 во 12:30, ние ви ги одделивме највисоките коефициенти за 0-2 гола и 3+.
1xbet – 1.95
1xbet – 2.01

Непредвидливиот натпревар во Премиер лига помеѓу Манчестер Јунајтед и Ливерпул му даде „право“ на азискиот хендикеп да постави нулта хендикеп.
За Манчестер Јунајтед да издвои победа со хендикеп 0.00 : 0.00,PinnacleSports нуди коефициент вреден 2.18.
За Ливерпул да си замине како победник Marathonbet наградува со влог помножен по 1.86.

Нерешениот резултат ќе ви го врати влогот на вашата сметка.

Комплетна понуда на коефициенти за Манчестер Јунајтед и Ливерпул.

Не заборавајте да ја посетите kladenje.mk