Натпревар на денот: Џенова vs АЦ Милан

Денес недела во 17:00 дерби натпреварот во Серија А помеѓу Џенова и АЦ Милан

Неизвесен натпревар во Серија А. Но букмејкерите со мала разлика го фаворизираат тимот на АЦ Милан. Сепак, ние сме тука да ви го одделиме највиското од нивната понуда. Влогот за Џенова може да по помножете со 3.52 во 1xbet и да остварите најголема добивка од моменталната понуда. Доколку вашиот „сенс“ укажува на натпревар без победник ви нудиме коефициент од 3.30 во Interwetten. Највисокиот коефициент за победа на АЦ Милан е во 1xbet со вредност од [%ODDS_HCP1X2_2%].

За натпреварот помеѓу Џенова и АЦ Милан кој ќе се одигра недела на 11/3 2018 во 17:00, ние ви ги одделивме највисоките коефициенти за 0-2 гола и 3+.
Interwetten – 1.65
PinnacleSports – 2.50

Комплетна понуда на коефициенти за Џенова и АЦ Милан.

Најдобриот македонски портал за обложувачи! Посетете го kladenje.mk!