No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Аталанта vs Џенова

сабота,11/5 2019 е празник во Италија.Аталанта и Џенова во борба за трите бода. Тимот на Аталанта, според букмејкерите е фаворит во овој дуел. Нашата презентација во поглед на најголемите коефициенти за овој натпревар е следна: […]

No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Емполи vs Џенова

Во рамките на Серија А,понеделник во 19:30 часот ќе играат Емполи и Џенова Натпреварот помеѓу двата тима е тесен, иако коефициентите на букмејкерите ни укажуваат дека Емполи е мал фаворит. Доколку сакате да поставите облог […]

No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Џенова vs АЦ Милан

понеделник,21/1 2019 е празник во Италија.Џенова и АЦ Милан во борба за трите бода. Дерби натпреварот во Серија А помеѓу Џенова и АЦ Милан кој што ќе се одигра понеделник на 21/1 2019 во 14:00 […]

No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за АЦ Милан vs Џенова

среда,31/10 2018 е празник во Италија.АЦ Милан и Џенова во борба за трите бода. Денешниот натпревар во Серија А помеѓу АЦ Милан и Џенова би требало да мине без проблем. Со оглед на тоа што […]

No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Џенова vs Торино

Денес недела во 13:00 дерби натпреварот во Серија А помеѓу Џенова и Торино Што се однесува до коефициентите од букмејкерите, тие за натпреварот помеѓу Џенова и Торино акцентот за фаворит го ставаат на Џенова. Во […]

No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Беневенто vs Џенова

Во рамките на Серија А,сабота во 16:00 часот ќе играат Беневенто и Џенова Што се однесува до коефициентите од букмејкерите, тие за натпреварот помеѓу Беневенто и Џенова акцентот за фаворит го ставаат на Беневенто. Во […]

No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Џенова vs АЦ Милан

Денес недела во 17:00 дерби натпреварот во Серија А помеѓу Џенова и АЦ Милан Неизвесен натпревар во Серија А. Но букмејкерите со мала разлика го фаворизираат тимот на АЦ Милан. Сепак, ние сме тука да […]

No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Џенова vs Интер Милано

Денес сабота во 19:45 дерби натпреварот во Серија А помеѓу Џенова и Интер Милано Неизвесен натпревар во Серија А. Но букмејкерите со мала разлика го фаворизираат тимот на Интер Милано. Сепак, ние сме тука да […]

No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Лацио vs Џенова

Денес понеделник во 19:45 дерби натпреварот во Серија А помеѓу Лацио и Џенова Денешниот натпревар во Серија А помеѓу Лацио и Џенова би требало да мине без проблем. Со оглед на тоа што букмејкерите целосната […]

No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Хелас Верона vs Џенова

Денес понеделник во 20:00 дерби натпреварот во Серија А помеѓу Хелас Верона и Џенова Немаме сомнеж за овој натпревар дека Џенова е фаворит. Тоа го докажува и квалитетот на својот тим, за разлика од тимот […]