Спореди ги коефициентите за Џенова vs АЦ Милан

понеделник,21/1 2019 е празник во Италија.Џенова и АЦ Милан во борба за трите бода.

Дерби натпреварот во Серија А помеѓу Џенова и АЦ Милан кој што ќе се одигра понеделник на 21/1 2019 во 14:00 букмејкерите укажуваат дека силата на АЦ Милан е поголема во однос на Џенова. Доколку вашиот влог биде ставен во корист на Џенова, најголемиот коефициент е 3.34 на PinnacleSports. Доколку сакате својот влог да го ставите на реми тогаш тоа направето го на Unibet, Cash Point и Interwetten, бидејќи коефициентот е најголем и има вредност од [%ODDS_HCP1X2_X%]. Да издвои победа гостинот, најголем коефициент нуди 1xbet во вредност од 2.50.

За натпреварот помеѓу Џенова и АЦ Милан кој ќе се одигра понеделник на 21/1 2019 во 14:00, ние ви ги одделивме највисоките коефициенти за 0-2 гола и 3+.
Tipico – 1.70
Dafabet – 2.41

Коефициенти за натпреварот помеѓу Џенова и АЦ Милан тука!

Не заборавајте да ја посетите kladenje.mk