Спореди ги коефициентите за АЦ Милан vs Џенова

среда,31/10 2018 е празник во Италија.АЦ Милан и Џенова во борба за трите бода.

Денешниот натпревар во Серија А помеѓу АЦ Милан и Џенова би требало да мине без проблем. Со оглед на тоа што букмејкерите целосната доверба им ја даваат на АЦ Милан. Затоа вие ако сакате да заработите на победата на АЦ Милан тоа направете го на Cash Point, 1xbet, bwin и Sportingbet за да добиете коефициент вреден 1.48. Доколку вашиот тип е нерешено, изиграјте го на 1xbet и Marathonbet со вредност од 4.70. Ако вашето мислење е дека гостинот има шанси да издвои победи, најголемата понуда е на Marathonbet со вредност од Marathonbet.

На овој натпревар очекуваме најмалку 3 голови. Доколку се согласувате со нас, нашата препорака е вашиот влог да го ставете на Interwetten и до добиете коефициент 1.80. Доколку вашето мислење е дека не очекува тврд натпревар со помалку од 3 голови, изиграјте на 1xbet и PinnacleSports со коефициент вреден 2.19.

За овој натпревар помеѓу АЦ Милан и Џенова азискиот хендикеп нуди предност од два гола за Џенова. Доколку сметате дека АЦ Милан има шанси да победи со најмалку два гола разлика изиграјте на Dafabet со коефициент [%ODDS_HCP1X2_1%]. Доколку вашиот „тип“ е на гостинот и мислите дека два гола разлика за домаќинот е „невозможна мисија“ изиграјте на 1xbet со вредност на коефициентот [%ODDS_HCP1X2_2%].

Комплетна понуда на коефициенти за АЦ Милан и Џенова.

Не заборавајте да ја посетите kladenje.mk