Спореди ги коефициентите за Спортинг Хихон vs СД Еибар

Во рамките на Куп на Кралот,четврток во 11:00 часот ќе играат Спортинг Хихон и СД Еибар

Неизвесен натпревар во Куп на Кралот. Но букмејкерите со мала разлика го фаворизираат тимот на СД Еибар. Сепак, ние сме тука да ви го одделиме највиското од нивната понуда. Влогот за Спортинг Хихон може да по помножете со 3.14 во Marathonbet и да остварите најголема добивка од моменталната понуда. Доколку вашиот „сенс“ укажува на натпревар без победник ви нудиме коефициент од 3.20 во bwin и Sportingbet. Највисокиот коефициент за победа на СД Еибар е во Betfair SB и Betfred со вредност од [%ODDS_HCP1X2_2%].

За натпреварот помеѓу Спортинг Хихон и СД Еибар кој ќе се одигра четврток на 1/11 2018 во 11:00, ние ви ги одделивме највисоките коефициенти за 0-2 гола и 3+.
1xbet – 1.64
1xbet – 2.39

Непредвидливиот натпревар во Куп на Кралот помеѓу Спортинг Хихон и СД Еибар му даде „право“ на азискиот хендикеп да постави нулта хендикеп.
За Спортинг Хихон да издвои победа со хендикеп 0.00 : 0.00,1xbet нуди коефициент вреден 2.22.
За СД Еибар да си замине како победник Dafabet наградува со влог помножен по 1.81.

Нерешениот резултат ќе ви го врати влогот на вашата сметка.

Комплетна понуда на коефициенти за Спортинг Хихон и СД Еибар.

Рецензии, алатки за обложување, типови и анализа специјално за вас на kladenje.mk