No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Спортинг Хихон vs СД Еибар

Во рамките на Куп на Кралот,четврток во 11:00 часот ќе играат Спортинг Хихон и СД Еибар Неизвесен натпревар во Куп на Кралот. Но букмејкерите со мала разлика го фаворизираат тимот на СД Еибар. Сепак, ние […]

No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Гетафе vs СД Еибар

Денес петок во 18:15 дерби натпреварот во Ла Лига помеѓу Гетафе и СД Еибар Во Ла Лига не чека интересен натпревар. Дуелот помеѓу Гетафе и СД Еибаркој што ќе се игра петок на 24/8 2018 […]

No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Леванте vs СД Еибар

петок,16/3 2018 е празник во Шпанија.Леванте и СД Еибар во борба за трите бода. Денес ни претстои еден тежок натпревар помеѓу Леванте и СД Еибар. Според букмејкерите мал фаворит е СД Еибар. Ние од нивната […]

No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Атлетик Клуб Билбао vs СД Еибар

Во рамките на Ла Лига,петок во 20:00 часот ќе играат Атлетик Клуб Билбао и СД Еибар Што се однесува до денешниот натпревар во Ла Лига помеѓу Атлетик Клуб Билбао и СД Еибар, букмејкерите сметаат дека […]

No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: СД Еибар vs Жирона ФК

Денес четврток во 18:30 дерби натпреварот во Ла Лига помеѓу СД Еибар и Жирона ФК Во Ла Лига не чека интересен натпревар. Дуелот помеѓу СД Еибар и Жирона ФКкој што ќе се игра четврток на […]