Натпревар на денот: Гетафе vs СД Еибар

Денес петок во 18:15 дерби натпреварот во Ла Лига помеѓу Гетафе и СД Еибар

Во Ла Лига не чека интересен натпревар. Дуелот помеѓу Гетафе и СД Еибаркој што ќе се игра петок на 24/8 2018 во 18:15 букмејкерите „типуваат“ на домаќинот. Да го одбереме најдобриот коефициент од нивната понуда и да заработиме. За победа на домаќинот Fonbet дава коефициент 2.12, за гостинот да си замине како победник најголемиот коефициент ни го нуди Marathonbet во вредност од 4.25. За реми, понудата ја издвојуваме од 1xbet и Marathonbet со вредност од 3.42.

За натпреварот помеѓу Гетафе и СД Еибар кој ќе се одигра петок на 24/8 2018 во 18:15, ние ви ги одделивме највисоките коефициенти за 0-2 гола и 3+.
Fonbet и Dafabet – 1.60
1xbet – 2.63

Азискиот хендикеп во најпопуларните обложувалници за натпреварот помеѓу Гетафе и СД Еибар нуди 0.00:0.50. Тоа во превод значи дека доколку вашиот облог го ставите на СД Еибар и истиот победи вие сте добитни, но добивате и на нерешен резултат.

Најдобрите коефициенти може да ви ги понудиме од:
Bet 365: 2.07 за Гетафе
Dafabet: 1.88 за СД Еибар

Коефициенти за натпреварот помеѓу Гетафе и СД Еибар тука!

Рецензии, алатки за обложување, типови и анализа специјално за вас на kladenje.mk