No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Атлетик Билбао vs Барселона

петок,16/8 2019 е празник во Шпанија.Атлетик Билбао и Барселона во борба за трите бода. Што се однесува до натпреварот помеѓу Атлетик Билбао и Барселона ние специјално за вас ги издвоивме највисоките коефициенти за крајниот резултат. […]

No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Севиља vs Рајо Ваљекано

Денес четврток во 17:30 дерби натпреварот во Ла Лига помеѓу Севиља и Рајо Ваљекано Севиља е огромен фаворит во натпреварот против Рајо Ваљекано. Врз основа на коефициентите на пазарот кои ги нудат букмејкерите, веројатноста за […]

No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Депортиво Алавес vs Ваљадолид

Во рамките на Ла Лига,петок во 19:00 часот ќе играат Депортиво Алавес и Ваљадолид Во Ла Лига не чека интересен натпревар. Дуелот помеѓу Депортиво Алавес и Ваљадолидкој што ќе се игра петок на 19/4 2019 […]

No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Леганес vs Леванте

понеделник,4/3 2019 е празник во Шпанија.Леганес и Леванте во борба за трите бода. Во Ла Лига не чека интересен натпревар. Дуелот помеѓу Леганес и Левантекој што ќе се игра понеделник на 4/3 2019 во 20:00 […]

No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Валенсија vs Реал Бетис

Денес четврток во 20:00 дерби натпреварот во Куп на Кралот помеѓу Валенсија и Реал Бетис Тимот на Валенсија, според букмејкерите е фаворит во овој дуел. Нашата презентација во поглед на најголемите коефициенти за овој натпревар […]

No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Жирона ФК vs Реал Сосиедад

Денес понеделник во 20:00 дерби натпреварот во Ла Лига помеѓу Жирона ФК и Реал Сосиедад Натпреварот помеѓу двата тима е тесен, иако коефициентите на букмејкерите ни укажуваат дека Жирона ФК е мал фаворит. Доколку сакате […]

No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Хуеска vs Ваљадолид

Денес петок во 20:00 дерби натпреварот во Ла Лига помеѓу Хуеска и Ваљадолид За дуелот помеѓу Хуеска и Ваљадолид, букмејкерите акцентот го ставаат на победа за Хуеска. Имајќи во предвид дека нивните сили се скоро […]

No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Жирона ФК vs Реал Мадрид

четврток,31/1 2019 е празник во Шпанија.Жирона ФК и Реал Мадрид во борба за трите бода. И покрај тоа што Реал Мадрид игра далеку од дома, тие сеуште се фаворити за да го победат овој натпревар. […]

No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Еспањол vs Реал Бетис

Денес четврток во 18:30 дерби натпреварот во Куп на Кралот помеѓу Еспањол и Реал Бетис Што се однесува до коефициентите од букмејкерите, тие за натпреварот помеѓу Еспањол и Реал Бетис акцентот за фаворит го ставаат […]

No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Гетафе vs Депортиво Алавес

Во рамките на Ла Лига,петок во 20:00 часот ќе играат Гетафе и Депортиво Алавес За дуелот помеѓу Гетафе и Депортиво Алавес, букмејкерите акцентот го ставаат на победа за Гетафе. Имајќи во предвид дека нивните сили […]