Спореди ги коефициентите за Еспањол vs Реал Бетис

Денес четврток во 18:30 дерби натпреварот во Куп на Кралот помеѓу Еспањол и Реал Бетис

Што се однесува до коефициентите од букмејкерите, тие за натпреварот помеѓу Еспањол и Реал Бетис акцентот за фаворит го ставаат на Еспањол. Во понудата кои тие ни ја претставуваат најголемиот коефициент во вредност од 2.40 ни го нуди Betfred, Sportingbet, Unibet, bwin, Betfair SB, William Hill, Tipico и PinnacleSports. Доколку сакате да „заработите“ на реми тогаш изиграјте во Tipico и Bet 365 со коефициент од 3.40. За сите кои веруваат во победа на Реал Бетис ви го нудиме најголемиот коефициент во вредност од 3.18 кој може да го најдете во PinnacleSports.

За натпреварот помеѓу Еспањол и Реал Бетис кој ќе се одигра четврток на 24/1 2019 во 18:30, ние ви ги одделивме највисоките коефициенти за 0-2 гола и 3+.
Tipico – 1.95
Dafabet – 1.98

Азискиот хендикеп за овој натпревар „излегува“ со понуда 0.00:0.25, практично тоа значи дека доколку се обложите на Реал Бетис и тој победи, вие ќе си ја добиете добивката во целост, но доколку имаме нерешен резултат половина од влогот ќе ви биде на вашата сметка. Најдобрата понуда за овој натпревар со овој тип на игра ја имаат:
Betfred: 2.10
Dafabet: 1.86

Комплетна понуда на коефициенти за Еспањол и Реал Бетис.

Рецензии, алатки за обложување, типови и анализа специјално за вас на kladenje.mk