No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Валенсија vs Реал Бетис

Денес четврток во 20:00 дерби натпреварот во Куп на Кралот помеѓу Валенсија и Реал Бетис Тимот на Валенсија, според букмејкерите е фаворит во овој дуел. Нашата презентација во поглед на најголемите коефициенти за овој натпревар […]

No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Рен vs Реал Бетис

Денес четврток во 17:55 дерби натпреварот во УЕФА Европа Лига помеѓу Рен и Реал Бетис Што се однесува до коефициентите од букмејкерите, тие за натпреварот помеѓу Рен и Реал Бетис акцентот за фаворит го ставаат […]

No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Еспањол vs Реал Бетис

Денес четврток во 18:30 дерби натпреварот во Куп на Кралот помеѓу Еспањол и Реал Бетис Што се однесува до коефициентите од букмејкерите, тие за натпреварот помеѓу Еспањол и Реал Бетис акцентот за фаворит го ставаат […]

No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Реал Сосиедад vs Реал Бетис

Денес четврток во 18:30 дерби натпреварот во Куп на Кралот помеѓу Реал Сосиедад и Реал Бетис Што се однесува до коефициентите од букмејкерите, тие за натпреварот помеѓу Реал Сосиедад и Реал Бетис акцентот за фаворит […]

No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за АЦ Милан vs Реал Бетис

Денес четврток во 16:55 дерби натпреварот во УЕФА Европа Лига помеѓу АЦ Милан и Реал Бетис Што се однесува до денешниот натпревар во УЕФА Европа Лига помеѓу АЦ Милан и Реал Бетис, букмејкерите сметаат дека […]

No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Жирона ФК vs Реал Бетис

Денес петок во 19:00 дерби натпреварот во Ла Лига помеѓу Жирона ФК и Реал Бетис Што се однесува до денешниот натпревар во Ла Лига помеѓу Жирона ФК и Реал Бетис, букмејкерите сметаат дека Жирона ФК […]

No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Леванте vs Реал Бетис

Во рамките на Ла Лига,понеделник во 20:00 часот ќе играат Леванте и Реал Бетис Натпреварот помеѓу двата тима е тесен, иако коефициентите на букмејкерите ни укажуваат дека Леванте е мал фаворит. Доколку сакате да поставите […]

No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Реал Бетис vs Гетафе

Во рамките на Ла Лига,петок во 20:00 часот ќе играат Реал Бетис и Гетафе За дуелот помеѓу Реал Бетис и Гетафе, букмејкерите акцентот го ставаат на победа за Реал Бетис. Имајќи во предвид дека нивните […]