Натпревар на денот: Рен vs Реал Бетис

Денес четврток во 17:55 дерби натпреварот во УЕФА Европа Лига помеѓу Рен и Реал Бетис

Што се однесува до коефициентите од букмејкерите, тие за натпреварот помеѓу Рен и Реал Бетис акцентот за фаворит го ставаат на Рен. Во понудата кои тие ни ја претставуваат најголемиот коефициент во вредност од 2.73 ни го нуди 1xbet. Доколку сакате да „заработите“ на реми тогаш изиграјте во Betfred со коефициент од 3.25. За сите кои веруваат во победа на Реал Бетис ви го нудиме најголемиот коефициент во вредност од 3.04 кој може да го најдете во Marathonbet.

Колку голови ќе се постигнат на дуелот помеѓу Рен и Реал Бетис? Коефициентите од букмејкерите укажуваат дека шансите за 3 или повеќе голови се 38.7%, додека веројатноста за помалку од 3 голови е 61.3%. Доколку сметате дека овој натпревар ќе има 3 или повеќе голови, изиграјте го на 1xbet со коефициент од 2.57. Ако вашето мислење е 0-2 гола вложете во Fonbet за да имате коефициент од 1.62.

Непредвидливиот натпревар во УЕФА Европа Лига помеѓу Рен и Реал Бетис му даде „право“ на азискиот хендикеп да постави нулта хендикеп.
За Рен да издвои победа со хендикеп 0.00 : 0.00,Dafabet нуди коефициент вреден 1.88.
За Реал Бетис да си замине како победник Marathonbet и 1xbet наградува со влог помножен по 2.09.

Нерешениот резултат ќе ви го врати влогот на вашата сметка.

Комплетна понуда на коефициенти за Рен и Реал Бетис.

Најдобриот македонски портал за обложувачи! Посетете го kladenje.mk!