Спореди ги коефициентите за Бате Борисов vs ПСВАјндховен

вторник,21/8 2018 е празник во Меѓународен.Бате Борисов и ПСВАјндховен во борба за трите бода.

Немаме сомнеж за овој натпревар дека ПСВАјндховен е фаворит. Тоа го докажува и квалитетот на својот тим, за разлика од тимот на Бате Борисов.

Најдобрите коефициенти за конечениот исход на овој натпревар се:
Interwetten: 4.00
1xbet, Marathonbet, bwin, Sportingbet, Interwetten и Coral: 3.30
Dafabet и PinnacleSports: 2.16

Во рамките на УЕФА Лига на Шампиони очекуваме на дуелот помеѓу Бате Борисов и ПСВАјндховен да бидат постигнати неколку голови.
1xbet ни нуди 2.16 за 3 или повќе голови, додека 1xbet нуди 1.80 за 0-2 гола.

Коефициенти за натпреварот помеѓу Бате Борисов и ПСВАјндховен тука!

Најдобриот македонски портал за обложувачи! Посетете го kladenje.mk!