Натпревар на денот: Видеотон vs АЕК Атина

Денес среда во 19:00 дерби натпреварот во УЕФА Лига на Шампиони помеѓу Видеотон и АЕК Атина

Немаме сомнеж за овој натпревар дека АЕК Атина е фаворит. Тоа го докажува и квалитетот на својот тим, за разлика од тимот на Видеотон.

Најдобрите коефициенти за конечениот исход на овој натпревар се:
PinnacleSports: 4.14
Interwetten: 3.20
bwin, Sportingbet и Interwetten: 2.30

Само неколку голови се очекуваат во дуелот помеѓу Видеотон и АЕК Атина.
[% BOOK_TS_OVER%] нуди коефициент [% ODDS_TS_OVER%] за 3 или повеќе голови во натпреварот, додека [% BOOK_TS_UNDER%] нуди 1.50 само 0,1 и 2 гола.

Погледнете ги сите коефициенти за дуелот помеѓу Видеотон и АЕК Атина.

Рецензии, алатки за обложување, типови и анализа специјално за вас на kladenje.mk