Натпревар на денот: Вест Хем Јунајтед vs Ливерпул

понеделник,4/2 2019 е празник во Англија.Вест Хем Јунајтед и Ливерпул во борба за трите бода.

Ливерпул ја има улогата на фаворит во натпреварот против Вест Хем Јунајтед. Ние специјално за вас ги одделивме најголемите коефициенти за овој натпревар.
Betfair SB – 9.50
Nordicbet и Betsson Sportsbook – 5.70
Interwetten и Fonbet – 1.40

За дуелот помеѓу Вест Хем Јунајтед и Ливерпул ние специјално за вас ги одделивме најголемите коефициенти од букмејкерите во поглед на головите.

1xbet – 2.58 – 0-2 гола
Betfair SB – 1.60 – 3+ голови

Коефициенти за натпреварот помеѓу Вест Хем Јунајтед и Ливерпул тука!

Рецензии, алатки за обложување, типови и анализа специјално за вас на kladenje.mk