Спореди ги коефициентите за Олимпик Марсеј vs ФК Бордо

Денес вторник во 18:00 дерби натпреварот во Лига 1 помеѓу Олимпик Марсеј и ФК Бордо

Натпреварот помеѓу двата тима е тесен, иако коефициентите на букмејкерите ни укажуваат дека Олимпик Марсеј е мал фаворит. Доколку сакате да поставите облог на Олимпик Марсеј, најдобра понуда ви нуди PinnacleSports со коефициент од 2.42. Доколку вашата одлука е да ставите облог на Tipico, Interwetten и Bet 365 , тогаш ви нудиме најголем коефициент во вредност од Tipico, Interwetten и Bet 365 единствено во Tipico, Interwetten и Bet 365. За сите кои мислат дека натпреварот меѓу Олимпик Марсеј и ФК Бордо ќе заврши во корист на гостинот, препорачуваме да го ставите облог во Marathonbet и 1xbet со коефициент од 3.44.

За натпреварот помеѓу Олимпик Марсеј и ФК Бордо кој ќе се одигра вторник на 5/2 2019 во 18:00, ние ви ги одделивме највисоките коефициенти за 0-2 гола и 3+.
Tipico – 1.75
1xbet – 2.31

Азискиот хендикеп за овој натпревар „излегува“ со понуда 0.00:0.25, практично тоа значи дека доколку се обложите на ФК Бордо и тој победи, вие ќе си ја добиете добивката во целост, но доколку имаме нерешен резултат половина од влогот ќе ви биде на вашата сметка. Најдобрата понуда за овој натпревар со овој тип на игра ја имаат:
PinnacleSports и Betfred: 2.05
1xbet и Dafabet: 1.88

Комплетна понуда на коефициенти за Олимпик Марсеј и ФК Бордо.

Најдобриот македонски портал за обложувачи! Посетете го kladenje.mk!