Натпревар на денот: Реал Мадрид vs ПСЖ

Во рамките на УЕФА Лига на Шампиони,среда во 19:45 часот ќе играат Реал Мадрид и ПСЖ

Што се однесува до коефициентите од букмејкерите, тие за натпреварот помеѓу Реал Мадрид и ПСЖ акцентот за фаворит го ставаат на Реал Мадрид. Во понудата кои тие ни ја претставуваат најголемиот коефициент во вредност од 2.50 ни го нуди William Hill и Betfred. Доколку сакате да „заработите“ на реми тогаш изиграјте во Betsson Sportsbook, Betfair SB, Nordicbet и skybet со коефициент од 3.80. За сите кои веруваат во победа на ПСЖ ви го нудиме најголемиот коефициент во вредност од 2.93 кој може да го најдете во Marathonbet.

За дуелот помеѓу Реал Мадрид и ПСЖ ние специјално за вас ги одделивме најголемите коефициенти од букмејкерите во поглед на головите.

1xbet – 2.88 – 0-2 гола
Betsson Sportsbook – 1.47 – 3+ голови

Непредвидливиот натпревар во УЕФА Лига на Шампиони помеѓу Реал Мадрид и ПСЖ му даде „право“ на азискиот хендикеп да постави нулта хендикеп.
За Реал Мадрид да издвои победа со хендикеп 0.00 : 0.00,Bet 365 нуди коефициент вреден 1.82.
За ПСЖ да си замине како победник 1xbet наградува со влог помножен по 2.19.

Нерешениот резултат ќе ви го врати влогот на вашата сметка.

Коефициенти за натпреварот помеѓу Реал Мадрид и ПСЖ тука!

Најдобриот македонски портал за обложувачи! Посетете го kladenje.mk!