No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Реал Мадрид vs Ајакс

Денес вторник во 20:00 дерби натпреварот во УЕФА Лига на Шампиони помеѓу Реал Мадрид и Ајакс Денешниот натпревар во УЕФА Лига на Шампиони помеѓу Реал Мадрид и Ајакс би требало да мине без проблем. Со […]

No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Ајакс vs Реал Мадрид

среда,13/2 2019 е празник во Меѓународен.Ајакс и Реал Мадрид во борба за трите бода. Што се однесува на денешниот натпревар во УЕФА Лига на Шампиони помеѓу Ајакс и Реал Мадрид, букмејкерите го фаворизираат тимот на […]

No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Жирона ФК vs Реал Мадрид

четврток,31/1 2019 е празник во Шпанија.Жирона ФК и Реал Мадрид во борба за трите бода. И покрај тоа што Реал Мадрид игра далеку од дома, тие сеуште се фаворити за да го победат овој натпревар. […]

No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Реал Мадрид vs Ливерпул

Во рамките на УЕФА Лига на Шампиони,сабота во 18:45 часот ќе играат Реал Мадрид и Ливерпул Во УЕФА Лига на Шампиони не чека интересен натпревар. Дуелот помеѓу Реал Мадрид и Ливерпулкој што ќе се игра […]

No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Реал Мадрид vs Баерн Минхен

Во рамките на УЕФА Лига на Шампиони,вторник во 18:45 часот ќе играат Реал Мадрид и Баерн Минхен Натпреварот помеѓу двата тима е тесен, иако коефициентите на букмејкерите ни укажуваат дека Реал Мадрид е мал фаворит. […]

No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Баерн Минхен vs Реал Мадрид

Во рамките на УЕФА Лига на Шампиони,среда во 18:45 часот ќе играат Баерн Минхен и Реал Мадрид Во УЕФА Лига на Шампиони не чека интересен натпревар. Дуелот помеѓу Баерн Минхен и Реал Мадридкој што ќе […]

No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Реал Мадрид vs Јувентус

Денес среда во 18:45 дерби натпреварот во УЕФА Лига на Шампиони помеѓу Реал Мадрид и Јувентус Тимот на Реал Мадрид, според букмејкерите е фаворит во овој дуел. Нашата презентација во поглед на најголемите коефициенти за […]

No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Реал Мадрид vs Атлетико Мадрид

Денес недела во 14:15 дерби натпреварот во Ла Лига помеѓу Реал Мадрид и Атлетико Мадрид Денешниот натпревар во Ла Лига помеѓу Реал Мадрид и Атлетико Мадрид би требало да мине без проблем. Со оглед на […]

No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Јувентус vs Реал Мадрид

Во рамките на УЕФА Лига на Шампиони,вторник во 18:45 часот ќе играат Јувентус и Реал Мадрид Денес ни претстои еден тежок натпревар помеѓу Јувентус и Реал Мадрид. Според букмејкерите мал фаворит е Реал Мадрид. Ние […]

No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: ПСЖ vs Реал Мадрид

вторник,6/3 2018 е празник во Меѓународен.ПСЖ и Реал Мадрид во борба за трите бода. Што се однесува до денешниот натпревар во УЕФА Лига на Шампиони помеѓу ПСЖ и Реал Мадрид, букмејкерите сметаат дека ПСЖ е […]