Спореди ги коефициентите за Баерн Минхен vs Реал Мадрид

Во рамките на УЕФА Лига на Шампиони,среда во 18:45 часот ќе играат Баерн Минхен и Реал Мадрид

Во УЕФА Лига на Шампиони не чека интересен натпревар. Дуелот помеѓу Баерн Минхен и Реал Мадридкој што ќе се игра среда на 25/4 2018 во 18:45 букмејкерите „типуваат“ на домаќинот. Да го одбереме најдобриот коефициент од нивната понуда и да заработиме. За победа на домаќинот Unibet дава коефициент 2.08, за гостинот да си замине како победник најголемиот коефициент ни го нуди Betfred во вредност од 3.80. За реми, понудата ја издвојуваме од Betfair SB и skybet со вредност од 4.00.

На овој натпревар очекуваме најмалку 3 голови. Доколку се согласувате со нас, нашата препорака е вашиот влог да го ставете на Betfair SB и до добиете коефициент 1.53. Доколку вашето мислење е дека не очекува тврд натпревар со помалку од 3 голови, изиграјте на 1xbet со коефициент вреден 2.72.

Азискиот хендикеп во најпопуларните обложувалници за натпреварот помеѓу Баерн Минхен и Реал Мадрид нуди 0.00:0.50. Тоа во превод значи дека доколку вашиот облог го ставите на Реал Мадрид и истиот победи вие сте добитни, но добивате и на нерешен резултат.

Најдобрите коефициенти може да ви ги понудиме од:
Dafabet: 2.04 за Баерн Минхен
Dafabet и PinnacleSports: 1.90 за Реал Мадрид

Коефициенти за натпреварот помеѓу Баерн Минхен и Реал Мадрид тука!

Најдобриот македонски портал за обложувачи! Посетете го kladenje.mk!