No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Баерн Минхен vs Реал Мадрид

Во рамките на УЕФА Лига на Шампиони,среда во 18:45 часот ќе играат Баерн Минхен и Реал Мадрид Во УЕФА Лига на Шампиони не чека интересен натпревар. Дуелот помеѓу Баерн Минхен и Реал Мадридкој што ќе […]