Спореди ги коефициентите за Реал Мадрид vs Ајакс

Денес вторник во 20:00 дерби натпреварот во УЕФА Лига на Шампиони помеѓу Реал Мадрид и Ајакс

Денешниот натпревар во УЕФА Лига на Шампиони помеѓу Реал Мадрид и Ајакс би требало да мине без проблем. Со оглед на тоа што букмејкерите целосната доверба им ја даваат на Реал Мадрид. Затоа вие ако сакате да заработите на победата на Реал Мадрид тоа направете го на Betfred и Fonbet за да добиете коефициент вреден 1.67. Доколку вашиот тип е нерешено, изиграјте го на 1xbet со вредност од 4.58. Ако вашето мислење е дека гостинот има шанси да издвои победи, најголемата понуда е на Dafabet и Bet 365 со вредност од Dafabet и Bet 365.

На натпреварот помеѓу Реал Мадрид и Ајакс се очекуваат многу голови. Доколку вашето мислење е спортивно на ова и вашето мислење е дека ке има 0,1 или 2 голови најмногу ќе заработите ако вложите на 1xbet бидејќи коефициентот само таму има вредност 3.10. За 3 или повеќе гола најдобрата понуда ја имаме од
1xbet со коефициент од 1.44 .

Азискиот хендикеп за овој дуел има понуда 0.00:1.00. Во превод тоа значи дека Ајакс има предност од еден гол. Ако дуелот заврши со еден гол разлика за Реал Мадрид, а вие сте го ставиле својот влог на гостинот, во тој случај влогот ќе ви биде вратен.
Доколку се обложите на победа.
Ако натпреварот заврши со победа од точно 1 гол за Реал Мадрид, тогаш влоговите за облози на победа на било кој тим ќе бидат вратени.

Најдобрите коефициенти за овој натпревар ги има:
1xbet: 2.08 за Реал Мадрид
Dafabet: 1.93 за Ајакс

Погледнете ги сите коефициенти за дуелот помеѓу Реал Мадрид и Ајакс.

Најдобриот македонски портал за обложувачи! Посетете го kladenje.mk!