Спореди ги коефициентите за ПСЖ vs Манчестер Јунајтед

среда,6/3 2019 е празник во Меѓународен.ПСЖ и Манчестер Јунајтед во борба за трите бода.

Тимот на ПСЖ, според букмејкерите е фаворит во овој дуел. Нашата презентација во поглед на најголемите коефициенти за овој натпревар е следна:

1xbet: 1.48
Betfred, Rivalo.com и Bet 365: 5.00
Unibet: 7.80

На овој натпревар очекуваме најмалку 3 голови. Доколку се согласувате со нас, нашата препорака е вашиот влог да го ставете на 1xbet и до добиете коефициент 1.61. Доколку вашето мислење е дека не очекува тврд натпревар со помалку од 3 голови, изиграјте на Tipico со коефициент вреден 2.55.

За овој натпревар помеѓу ПСЖ и Манчестер Јунајтед азискиот хендикеп нуди предност од два гола за Манчестер Јунајтед. Доколку сметате дека ПСЖ има шанси да победи со најмалку два гола разлика изиграјте на PinnacleSports и Dafabet со коефициент [%ODDS_HCP1X2_1%]. Доколку вашиот „тип“ е на гостинот и мислите дека два гола разлика за домаќинот е „невозможна мисија“ изиграјте на Unibet и Dafabet со вредност на коефициентот [%ODDS_HCP1X2_2%].

Комплетна понуда на коефициенти за ПСЖ и Манчестер Јунајтед.

Не заборавајте да ја посетите kladenje.mk