Спореди ги коефициентите за Ријека vs Вараждин

Во рамките на 1. ХНЛ,сабота во 17:00 часот ќе играат Ријека и Вараждин

На овој натпревар помеѓу Ријека и Вараждин домашните имаат огормна предност според букмејкерите. За конечен исход, ние ви ги издвоивме највисоките понуди за овој натпревар. Погледнете ги.
1xbet – 1.29
1xbet и PinnacleSports – 5.60
Cash Point – 13.17

Колку голови ќе се постигнат на дуелот помеѓу Ријека и Вараждин? Коефициентите од букмејкерите укажуваат дека шансите за 3 или повеќе голови се 53.8%, додека веројатноста за помалку од 3 голови е 46.3%. Доколку сметате дека овој натпревар ќе има 3 или повеќе голови, изиграјте го на Fonbet со коефициент од 1.85. Ако вашето мислење е 0-2 гола вложете во PinnacleSports за да имате коефициент од 2.15.

За овој натпревар помеѓу Ријека и Вараждин азискиот хендикеп нуди предност од два гола за Вараждин. Доколку сметате дека Ријека има шанси да победи со најмалку два гола разлика изиграјте на Fonbet со коефициент [%ODDS_HCP1X2_1%]. Доколку вашиот „тип“ е на гостинот и мислите дека два гола разлика за домаќинот е „невозможна мисија“ изиграјте на PinnacleSports со вредност на коефициентот [%ODDS_HCP1X2_2%].

Погледнете ги сите коефициенти за дуелот помеѓу Ријека и Вараждин.

Не заборавајте да ја посетите kladenje.mk