Спореди ги коефициентите за Барселона vs ПСВ Ајндховен

Во рамките на УЕФА Лига на Шампиони,вторник во 16:55 часот ќе играат Барселона и ПСВ Ајндховен

Во рамките на УЕФА Лига на Шампиони,вторник на 18/9 2018 во 16:55 се сретнуваат тимовите на Барселона и ПСВ Ајндховен.
Букмејкерите изразито го фаворизираат тимот на Барселона. Ние за вас ја издвоивме највисоката понуда од светските букмејкери, односно за победа на Барселона изиграјте на Marathonbet со коефициент 1.13 , за нерешен резултат вашиот влог ставете го на [%ODDS_1X2_Х%], а доколку очекувате изненадување и победа на ПСВ Ајндховен највисоката понуда ја има Interwetten вредна 27.00.

На овој натпревар очекуваме најмалку 3 голови. Доколку се согласувате со нас, нашата препорака е вашиот влог да го ставете на Betfair SB и до добиете коефициент 1.28. Доколку вашето мислење е дека не очекува тврд натпревар со помалку од 3 голови, изиграјте на Betsson Sportsbook со коефициент вреден 4.15.

Комплетна понуда на коефициенти за Барселона и ПСВ Ајндховен.

Најдобриот македонски портал за обложувачи! Посетете го kladenje.mk!