Спореди ги коефициентите за Манчестер Јунајтед vs Тотенхем Хотспур

понеделник,27/8 2018 е празник во Англија.Манчестер Јунајтед и Тотенхем Хотспур во борба за трите бода.

Што се однесува до коефициентите од букмејкерите, тие за натпреварот помеѓу Манчестер Јунајтед и Тотенхем Хотспур акцентот за фаворит го ставаат на Манчестер Јунајтед. Во понудата кои тие ни ја претставуваат најголемиот коефициент во вредност од 2.62 ни го нуди Betfair SB. Доколку сакате да „заработите“ на реми тогаш изиграјте во 1xbet, Marathonbet, skybet, Coral и Betfred со коефициент од 3.40. За сите кои веруваат во победа на Тотенхем Хотспур ви го нудиме најголемиот коефициент во вредност од 3.10 кој може да го најдете во William Hill.

Колку голови ќе се постигнат на дуелот помеѓу Манчестер Јунајтед и Тотенхем Хотспур? Коефициентите од букмејкерите укажуваат дека шансите за 3 или повеќе голови се 49.4%, додека веројатноста за помалку од 3 голови е 50.6%. Доколку сметате дека овој натпревар ќе има 3 или повеќе голови, изиграјте го на William Hill, Betfair SB и Unibet со коефициент од 2.00. Ако вашето мислење е 0-2 гола вложете во Marathonbet, Dafabet и 1xbet за да имате коефициент од 1.95.

Непредвидливиот натпревар во Премиер лига помеѓу Манчестер Јунајтед и Тотенхем Хотспур му даде „право“ на азискиот хендикеп да постави нулта хендикеп.
За Манчестер Јунајтед да издвои победа со хендикеп 0.00 : 0.00,Dafabet нуди коефициент вреден 1.81.
За Тотенхем Хотспур да си замине како победник 1xbet и Marathonbet наградува со влог помножен по 2.20.

Нерешениот резултат ќе ви го врати влогот на вашата сметка.

Погледнете ги сите коефициенти за дуелот помеѓу Манчестер Јунајтед и Тотенхем Хотспур.

Не заборавајте да ја посетите kladenje.mk