Спореди ги коефициентите за АЕК Атина vs Видеотон

вторник,28/8 2018 е празник во Меѓународен.АЕК Атина и Видеотон во борба за трите бода.

Тимот на АЕК Атина, според букмејкерите е фаворит во овој дуел. Нашата презентација во поглед на најголемите коефициенти за овој натпревар е следна:

Interwetten: 1.60
Marathonbet и 1xbet: 4.10
Paddy Power, Betfred, Coral, William Hill и Bet 365: 7.50

За натпреварот помеѓу АЕК Атина и Видеотон кој ќе се одигра вторник на 28/8 2018 во 19:00, ние ви ги одделивме највисоките коефициенти за 0-2 гола и 3+.
Dafabet – 1.77
1xbet – 2.29

Азискиот хендикеп за овој дуел има понуда 0.00:1.00. Во превод тоа значи дека Видеотон има предност од еден гол. Ако дуелот заврши со еден гол разлика за АЕК Атина, а вие сте го ставиле својот влог на гостинот, во тој случај влогот ќе ви биде вратен.
Доколку се обложите на победа.
Ако натпреварот заврши со победа од точно 1 гол за АЕК Атина, тогаш влоговите за облози на победа на било кој тим ќе бидат вратени.

Најдобрите коефициенти за овој натпревар ги има:
Marathonbet: 2.02 за АЕК Атина
Dafabet: 1.93 за Видеотон

Погледнете ги сите коефициенти за дуелот помеѓу АЕК Атина и Видеотон.

Рецензии, алатки за обложување, типови и анализа специјално за вас на kladenje.mk