Натпревар на денот: ПСВАјндховен vs Бате Борисов

среда,29/8 2018 е празник во Меѓународен.ПСВАјндховен и Бате Борисов во борба за трите бода.

ПСВАјндховен е огромен фаворит во натпреварот против Бате Борисов. Врз основа на коефициентите на пазарот кои ги нудат букмејкерите, веројатноста за победа на ПСВАјндховен е околу 72.7%. 1xbet и Coral има најмалку доверба во ПСВАјндховен и нуди 1.36 за победа. За иненадување, односно за победа на Бате Борисов најдобрата понуда е на 12bet.com со коефициент 10.50.
Најдобриот коефициент за нерешен исход го има PinnacleSports со вредност од 5.51.

На натпреварот помеѓу ПСВАјндховен и Бате Борисов се очекуваат многу голови. Доколку вашето мислење е спортивно на ова и вашето мислење е дека ке има 0,1 или 2 голови најмногу ќе заработите ако вложите на 1xbet бидејќи коефициентот само таму има вредност 2.58. За 3 или повеќе гола најдобрата понуда ја имаме од
Betfred со коефициент од 1.62 .

За овој натпревар помеѓу ПСВАјндховен и Бате Борисов азискиот хендикеп нуди предност од два гола за Бате Борисов. Доколку сметате дека ПСВАјндховен има шанси да победи со најмалку два гола разлика изиграјте на Dafabet со коефициент [%ODDS_HCP1X2_1%]. Доколку вашиот „тип“ е на гостинот и мислите дека два гола разлика за домаќинот е „невозможна мисија“ изиграјте на 1xbet со вредност на коефициентот [%ODDS_HCP1X2_2%].

Комплетна понуда на коефициенти за ПСВАјндховен и Бате Борисов.

Рецензии, алатки за обложување, типови и анализа специјално за вас на kladenje.mk