Натпревар на денот: Хувентуд vs Луверденсе

понеделник,1/7 2019 е празник во Бразил.Хувентуд и Луверденсе во борба за трите бода.

Според букмејкерите, во овој натпревар Хувентуд влегува како целосен фаворит за да освои 3 бода. Што се однесува на коефициентите најголемата понуда ја има 1xbet со вредност од 1.54, додека за победа на гостинот понудата им прпаѓа на Marathonbet со вредност од 6.85. За нерешено, ги препорачуваме Marathonbet и 1xbet затоа што само таму е коефициентот 3.84.

Погледнете ги сите коефициенти за дуелот помеѓу Хувентуд и Луверденсе.

Не заборавајте да ја посетите kladenje.mk