Натпревар на денот: Ст. Џозеф vs Приштина

вторник,2/7 2019 е празник во Меѓународен.Ст. Џозеф и Приштина во борба за трите бода.

Кога станува збор за натпреварот меѓу Ст. Џозеф и Приштина, букмејкерите акцентот за фаворит го ставаат на гостите. Ние ќе ви ги претставиме најголемите коефициенти за конечниот исход на овој натпревар. За победа на Ст. Џозеф,5.86 нуди коефициент од 5.86. Најголемата понуда за реми е од Marathonbet со вредност на коефициентот 1.62. Фаворитот да победи, највисоката понуда е 1.62 и може да ја најдете на Coral.

Во рамките на УЕФА Европа Лига очекуваме на дуелот помеѓу Ст. Џозеф и Приштина да бидат постигнати неколку голови.
1xbet ни нуди 2.07 за 3 или повќе голови, додека Ladbrokes и Coral нуди 1.95 за 0-2 гола.

Коефициенти за натпреварот помеѓу Ст. Џозеф и Приштина тука!

Најдобриот македонски портал за обложувачи! Посетете го kladenje.mk!