Натпревар на денот: Бурнмаут vs Ватфорд

Во рамките на Премиер лига,среда во 19:45 часот ќе играат Бурнмаут и Ватфорд

Што се однесува до коефициентите од букмејкерите, тие за натпреварот помеѓу Бурнмаут и Ватфорд акцентот за фаворит го ставаат на Бурнмаут. Во понудата кои тие ни ја претставуваат најголемиот коефициент во вредност од 2.70 ни го нуди Betfair SB. Доколку сакате да „заработите“ на реми тогаш изиграјте во Betfred, skybet, Coral и Bet 365 со коефициент од 3.60. За сите кои веруваат во победа на Ватфорд ви го нудиме најголемиот коефициент во вредност од 2.80 кој може да го најдете во Betfred и Betway.

На овој натпревар очекуваме најмалку 3 голови. Доколку се согласувате со нас, нашата препорака е вашиот влог да го ставете на 1xbet и до добиете коефициент 1.72. Доколку вашето мислење е дека не очекува тврд натпревар со помалку од 3 голови, изиграјте на Fonbet со коефициент вреден 2.30.

Непредвидливиот натпревар во Премиер лига помеѓу Бурнмаут и Ватфорд му даде „право“ на азискиот хендикеп да постави нулта хендикеп.
За Бурнмаут да издвои победа со хендикеп 0.00 : 0.00,Dafabet нуди коефициент вреден 1.94.
За Ватфорд да си замине како победник Marathonbet и 1xbet наградува со влог помножен по 2.02.

Нерешениот резултат ќе ви го врати влогот на вашата сметка.

Комплетна понуда на коефициенти за Бурнмаут и Ватфорд.

Рецензии, алатки за обложување, типови и анализа специјално за вас на kladenje.mk